Jégbeosztás / Ice Schedule - Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár

39. hét

39. hét 2022. 09. 26. Hétfő 2022. 09. 27. Kedd 2022. 09. 28. Szerda 2022. 09. 29. Csütörtök 2022. 09. 30. Péntek 2022. 10. 01. Szombat 2022. 10. 02. Vasárnap
B pálya C pályaB pálya C pályaB pálya C pályaB pálya C pályaB pálya C pályaB pálya C pályaB pálya C pálya
6 06:10 FEHA19 Skills (U16 F)06:10 FEHA19 Skills (U21 F)06:10 FEHA19 Skills (U21 D)06:00 SZINKRON06:10 FEHA19 Skills (U16 D)06:10 U16A
06:30 Tűzoltók
7 07:00 SZINKRON
07:45 Edzők07:30 U16A
8 08:00 Zentai08:00 Zentai08:00 Zentai
08:30 ERSTE Kapus08:30 ERSTE Kapus
9 09:00 ERSTE09:00 ERSTE09:00 ERSTE09:00 ERSTE09:00 U1009:00 TEKI-HOKI09:00 Műkori tanf.
09:30 BEMER Pioneers Vorarlberg09:30 Asiago
10 10:00 U1210:00 Sz. Korisuli10:00 ERSTE10:00 MŰKORI
10:30 ICE Kapus10:30 BEMER Pioneers Vorarlberg10:30 ICE Kapus10:30 ICE Kapus10:30 ICE Kapus
11 11:00 ICE11:00 ICE opt.11:00 ICE11:00 ICE11:00 ICE11:00 U8
11:30 ICE11:30 Bemelegítés 11:45 U12 KÉK - Ajkai Óriások11:30 Bemelegítés 11:45 Lizards - LEHEL HC (U12 PIROS)
12 12:00 ERSTE Kapus
12:30 Bemelegítés 12:40 OHA - U14A12:30 ERSTE
13
13:30 O.H.13:30 ERSTE13:30 O.H.13:30 O.H.
14 14:00 O.H.14:00 Bemelegítés 14:30 U18 - SZJA14:00 U12 opt.14:00 Bemelegíté 14:10 UTE - OHA (U14)14:00 U2114:00 LIZARDS UP14:00 Bemelegítés 14:15 IOGJA C - LEHEL HC (U12 PIROS)
14:30 MŰKORI14:30 MŰKORI14:30 MŰKORI
15 15:00 MŰKORI15:00 Kapus U1615:00 SZINKRON15:00 U12B15:00 U1815:00 LIZARDS UP
15:30 U14B15:30 Bemelegítés 15:40 UTE - U14A15:30 U16B
16 16:00 SZINKRON16:00 U16A16:00 U2116:00 U16A16:00 U14B+U16B16:00 U12A16:00 U14A16:00 U21
16:30 U1016:50 Bemelegítés 17:30 ERSTE - UTE16:30 Bemelegítés 16:45 Lizards - IOGJA C (U12 PIROS)
17 17:00 OUT OF USE17:00 OUT OF USE17:00 U1217:00 TEKI-HOKI17:00 Műkori tanf.17:00 OUT OF USE17:00 OUT OF USE17:00 ASD17:00 NŐI U25
17:50 Bemelegítés 18:30 ERSTE - Gyergyói Hoki Klub17:30 U18
18 18:00 Bemelegítés 18:15 U16A - SZJA18:00 Kapus MENTOR18:00 U818:00 U14A
18:40 Bemelegítés 19:15 ICE - BEMER Pioneers Vorarlberg18:40 Bemelegítés 19:15 ICE - Migross Supermercati Asiago Hockey18:30 Uszkai Z.
19 19:00 U2119:00 U14A+U16B19:00 U16A19:00 U1819:00 LIZARDS OBIII
20 20:00 SZINKRON20:00 U2120:00 LIZARDS OBIV/B+OBIV/C20:00 Ribillió
20:15 Szabó B.
20:30 Mádi T.
20:45 Szabó B.
21 21:00 Ribillió
21:30 Alba Grizzlyk HC
22 22:00 OUT OF USE22:00 OUT OF USE
23
U14 @ Terem (Árpád)
U12 @ Terem (Deák)
U10 @ Terem (Árpád)
2-es öltöző kipakolás
3-as öltöző kipakolás
3-as öltöző kipakolás
ICE @ HKO