Jégbeosztás / Ice Schedule - Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár

Jelenlegi hét   Következő hét

49. hét 2021. 12. 06. Hétfő 2021. 12. 07. Kedd 2021. 12. 08. Szerda 2021. 12. 09. Csütörtök 2021. 12. 10. Péntek 2021. 12. 11. Szombat 2021. 12. 12. Vasárnap
B pálya C pályaB pálya C pályaB pálya C pályaB pálya C pályaB pálya C pályaB pálya C pályaB pálya C pálya
6 06:00 SZINKRON
06:15 HP Skills U1606:15 HP Skills U16
06:30 Tűzoltók
7 07:00 SZINKRON
07:30 U16A
07:45 Zentai07:45 Táncsics / Rákóczi07:45 Edzők
8
08:45 Kicsi Kincsem
9 09:00 Velence09:00 ERSTE+U2109:00 Tolnai09:00 ERSTE09:00 Rákóczi09:00 ERSTE09:00 ERSTE+U2109:00 Kicsi Kincsem / Ybl09:00 U809:00 Műkori tanf.
10 10:00 Gyöngyvirág / Nefelejcs10:00 Gárdony10:00 TEKI-HOKI10:00 Sz. Korisuli10:00 MŰKORI
10:30 ICE Kapus10:30 ICE10:45 ICE 35'
11 11:00 Kodály11:00 ICE 90'11:00 Kodály11:00 ICE Kapus11:00 Bemelegítés 11:15 U12 SÁRGA - Veszprémi Jéglovagok
11:30 ICE (opt.)11:30 ICE11:30 Bemelegítés 11:45 U16A - Debreceni Hoki Klub11:30 Bemelegítés 11:45 U16B - UTE A2
12 12:00 Táncsics12:00 ICE12:00 Zentai / Kodály12:00 Kodály12:00 Zentai
12:30 Mentor12:30 U21
13 13:00 Széna Téri13:00 Comenius
13:15 Bemelegítés 13:30 U12 KÉK - Sportországi Cápák
14 14:00 MŰKORI14:00 U16B
14:30 U12B14:30 U12B14:30 Kapus14:30 MŰKORI14:30 U1214:30 MŰKORI14:30 Kapus14:30 ERSTE
15 15:00 MŰKORI15:00 OUT OF USE15:00 OUT OF USE
15:30 ERSTE15:30 ERSTE15:30 U1215:30 U1415:30 Bemelegítés 15:45 U12 PIROS Lizards - Táti Tigrisek JE
16 16:00 SZINKRON16:00 SZINKRON16:00 U14 A116:00 U14 A216:00 U12B16:00 U1816:00 U12
16:55 Bemelegítés 17:30 ICE - HK SZ Olimpija
17 17:00 Sz. Korisuli17:00 U1417:00 U14 A117:00 U1017:00 ERSTE17:00 U1017:00 TEKI-HOKI17:00 Műkori tanf.17:00 OUT OF USE17:00 OUT OF USE17:00-19:45 KÖZÖNSÉG-KORCSOLYA
18 18:00 U818:00 U1218:00 U16A18:00 U1018:00 U818:00 U16A + U16B18:00 Bemelegítés 18:15 NU25B Lizards - DVTK Jegesmedvék
18:30 NŐI U2518:30 Bemelegítés 19:00 ICEJL U18 - Vasas SC18:40 Bemelegítés 19:15 ICE - Moser Medical Graz99ers
19 19:00 U1019:00 U1819:00 U16B + U14 A219:00 U16A19:00 U18
19:30 U21
20 20:00 SZINKRON20:00 U21 60'20:00 U2120:00 U16B20:00 SZINKRON20:00 Jégfelújítás20:00 OUT OF USE
20:30 Ribillió20:30 Bemelegítés 20:45 OBIV/A Lizards - IT on ICE HKB20:30 Szabó B.20:30 Ribillió
21 21:00 Mádi T.21:00 Öregfiúk21:00 Fekets
21:10 Szabó B.
21:30 Hevület
22 22:00 OUT OF USE22:00 TKA
23
ICE @ VIC
U21 @ DHK
U14 A1 @ FTC
U14 A2 @ DHK
NU25B-DHK @ Veszprém
ICEJL U18 @ VIC