Jégbeosztás / Ice Schedule - Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár

04. hét   05. hét

04. hét 2023. 01. 23. Hétfő 2023. 01. 24. Kedd 2023. 01. 25. Szerda 2023. 01. 26. Csütörtök 2023. 01. 27. Péntek 2023. 01. 28. Szombat 2023. 01. 29. Vasárnap
B pálya C pályaB pálya C pályaB pálya C pályaB pálya C pályaB pálya C pályaB pálya C pályaB pálya C pálya
6 06:10 FEHA19 Skills (F)06:10 FEHA19 Skills (D)06:00 SZINKRON
06:30 Tűzoltók
7 07:00 SZINKRON07:00 Amatőr Koritechnika
07:45 Edzők
8 08:00 Zentai08:00 FEHA19 Extra Skills08:00 FEHA19 Extra Skills08:00 Zentai08:00 Zentai08:00 U12A
9 09:00 Tulipános09:00 Nefelejcs + Hétpettyes09:00 Gyöngyvirág + Hétpettyes09:00 Maroshegy09:00 U12B09:00 TEKI-HOKI09:00 Műkori tanf.
09:45 Olajfa09:45 Ligetsor / Ybl
10 10:00 ERSTE10:00 Gárdony / Kápolnásnyék10:00 ERSTE10:00 Gyöngyvirág10:00 MÁV10:00 Sz. Korisuli10:00 U810:00 MŰKORI
10:15 Ybl
10:30 ICE opt.10:30 ICE opt.10:15 Tulipános10:30 ICE Kapus10:30 ICE
11 11:00 Munkácsy11:00 Kodály11:00 Kodály11:00 ICE11:00 U1011:00 U8 SÁRGA Torna11:05 Bemelegítés 11:20 U16A - Budapest JA U15
11:30 U21
12 12:00 Táncsics12:00 Kodály12:00 Kodály12:00 U16A
12:30 U16B
13 13:00 H.M.13:00 Széna téri13:00 H.M.13:00 Comenius
14 14:00 O.H.14:00 O.H.14:00 Bemelegítés 14:30 U18 IL - Okanagan HC14:00 Bemelegítés 14:15 U12 KÉK - Debreceni Hoki Klub
14:30 U14B14:30 O.H.14:30 MŰKORI14:30 U12 opt.
15 15:00 MŰKORI15:00 U10 opt.15:00 SZINKRON15:00 U12A15:00 MŰKORI15:00 MŰKORI15:00 U12A
16 16:00 U14A16:00 SZINKRON16:00 SZINKRON16:00 U12B16:00 Bemelegítés 16:30 U18 - SZJA16:00 U14A16:00 U14B16:00 U12B16:00 U2116:00 U18
17 17:00 Sz. Korisuli17:00 U14A17:00 U817:00 U1017:00 TEKI-HOKI17:00 Műkori tanf.17:00 U1017:00-19:45 Közönség-korcsolya17:00-19:45 Közönség-korcsolya
17:50 Bemelegítés 18:30 ERSTE - Gyergyói HK17:30 Bemelegítés 17:45 U16A - Újpesti JA
18 18:00 U14B18:00 U14B18:00 U818:00 U1018:00 U16A18:00 U818:00 U1018:00 Uszkai Z.
19 19:00 NŐI U2519:00 U1819:00 U16A19:00 Bemelegítés 19:15 NŐI U25 A - Angels19:00 U16A19:00 U16B
19:30 SZINKRON19:30 U16B19:30 Ribillió
20 20:00 U2120:00 U2120:00 U16B20:00 U21
20:30 Alba Grizzlyk HC20:30 Bemelegítés 20:45 Lizards - Kárpáti Farkasok (OBIV/C)20:30 Szabó B.
21 21:00 Szabó B.21:00 Ribillió21:00 TKA
21:30 Mádi T.
22
23
ICE @ PIV
ICE @ ASH
ERSTE @ BRA
ERSTE @ SCCS
ICE @ MK
U18 IL @ UJA
ICE @ MK
U21 @ Vasas
U16B @ OHA
U12 SÁRGA @ UTE