Jégbeosztás / Ice Schedule - Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár

09. hét   10. hét

09. hét 2024. 02. 26. Hétfő 2024. 02. 27. Kedd 2024. 02. 28. Szerda 2024. 02. 29. Csütörtök 2024. 03. 01. Péntek 2024. 03. 02. Szombat 2024. 03. 03. Vasárnap
B pálya C pályaB pálya C pályaB pálya C pályaB pálya C pályaB pálya C pályaB pálya C pályaB pálya C pálya
6 06:00 SZINKRON
06:30 Tűzoltók06:30 SZINKRON
7
07:30 Munkácsy / Rákóczi07:45 Edzők
8 08:00 Zentai08:00 Zentai08:00 Zentai08:00 Amatőr Koritechnika08:00 U8
08:30 Kapus ERSTE
9 09:00 Tóvárosi09:10 ERSTE09:00 Ovi09:00 ERSTE09:00 MÁV09:00 Ovi09:00 ERSTE09:00 Szabadbattyán09:00 U12A09:00 TEKI-HOKI09:00 Műkori tanf.
09:30 Sz. Korisuli
10 10:00 Püspökkertvárosi óvoda10:00 Ovi10:00 MÁV10:00 ICE10:00 U12B10:00 ICE10:00 MŰKORI
10:45 ICE10:45 ICE10:45 ICE10:45 ICE
11 11:00 Munkácsy11:00 Kodály11:00 Hétpettyes11:00 Szent Imre11:00 U16A11:05 Bemelegítés 11:20 U12 KÉK - Vasas SC A
12 12:00 Kodály12:00 Comenius12:00 Karbantartás12:00 Rákóczi12:00 U16B
12:30 U10 KÉK Torna
12:45 Táncsics
13 13:15 Bemelegítés 13:30 U16A - BJA U1513:00 Széna téri13:00 O.H.13:00 Vasvári13:00 Teleki13:05 Bemelegítés 13:20 U14B - MAC Budapest B
13:30 O.H.
14 14:00 U1214:00 O.H.14:00 U12
14:30 MŰKORI14:30 U12
15 15:00 MŰKORI15:00 SZINKRON15:00 U12A15:00 MŰKORI15:00 MŰKORI15:00 U12B15:00 ERSTE15:00 OUT OF USE15:00 OUT OF USE
15:30 U14B15:35 Bemelegítés 15:50 NU25A - Angels A
16 16:00 SZINKRON16:00 U14B16:00 SZINKRON16:00 U12B16:00 U16A16:00 U14B16:00 U12A16:00 U14A
16:30 U1816:30 U2116:55 Bemelegítés 17:30 ICE - TBD (QF1)
17 17:00 Sz. Korisuli17:00 U817:00 U1817:00 U1017:00 Műkori tanf.17:00 U817:00 U1817:00-19:45 Közönség-korcsolya
17:50 Bemelegítés 18:30 FEHA19 - UTE17:30 U1017:50 Bemelegítés 18:30 FEHA19 - Budapest Jégkorong Akadémia HC
18 18:00 U14A18:00 NŐI U2518:00 U1018:00 U16A18:00 U1018:00 Uszkai Z.
18:30 U14A
19 19:00 U16B19:00 U2119:00 U16A
19:30 Szabó B.19:30 U2119:30 U16B
20 20:00 U16B20:00 OUT OF USE
20:15 Bemelegítés 20:30 Hevület - Egerszegi Titánok
20:30 Pallag György20:30 SZINKRON20:30 Szabó B.
20:45 Alba Grizzlyk HC
21 21:00 SZINKRON21:00 Szabó B.
21:30 Hevület
22
23
U16B @ Deák
U14A @ Árpád
U14B @ Árpád
U12 @ Deák
U10 @ Árpád
1-es öltöző kipakolás
U10 PIROS @ Veszprém
U14A @ Vasas SC
Hosszú konténer kipakolás
U16A @ Vasas